KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035122

nr 1403 5122

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 67x77 cm, yttermått inklusive ram: 76x86 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 14 juni 2021
kl 20:50:21

14/6 14:28:20 1      800 kr
14/6 20:45:21 2      Vinnande bud

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar